укр рус

логотип 2-2 i.png 

Науково-практична конференція з міжнародною участю «ПСИХОСОЦІАЛЬНА РЕАБІЛІТАЦІЯ В ПСИХІАТРІЇ» (19-20 травня 2016 року, м. Харків)19-20 травня 2016 року в м. Харків була проведена науково-практична конференція з міжнародною участю «Психосоціальна реабілітація в психіатрії». Конференція була організована ДУ «Інститут неврології, психіатрії та наркології НАМН України» та науково-практичним товариством неврологів, психіатрів та наркологів України.
У роботі конференції взяли участь 224 фахівця з усіх регіонів України (лікарі-психіатри, лікарі-психотерапевти, лікарі-медичні психологи, практичні психологи, лікарі-наркологи). Серед учасників конференції були лікарі практичної ланки охорони здоров'я, науковці, організатори служби, освітяни та представники громадських організацій. В роботі конференції взяли участь лікарі-психіатри та спеціалісти по догляду з Швейцарії (м. Мюстерлінген, кантон Тургау).
Відкрив конференцію директор ДУ «Інститут неврології, психіатрії та наркології НАМН України», президент науково-практичного товариства неврологів, психіатрів та наркологів України, професор Волошин П.В., який привітав учасників конференції та повідомив, що привітання конференції надіслали:
1. Президент Європейської психіатричної асоціації - проф. Гебель В. (Німеччина).
2. Член Виконавчого комітету Європейської психіатричної асоціації - проф. Вассерман Д. (Швеція).
3. Президент Всесвітньої психіатричної асоціації - проф. Бхугра Д. (Великобританія).
4. Секретар по науковими секціями Всесвітньої психіатричної асоціації - д-р Джавед А. (Пакистан).
5. Секретар за освітою Всесвітньої психіатричної асоціації - проф. Бельфор Е. (Венесуела).
6. Секретар з фінансів Всесвітньої психіатричної асоціації - проф. Согоян А. (Вірменія).
7. Президент Товариства психіатрів Грузії - доцент Чконія Е. (Грузія).

 
  
   
 
  
   
На конференції розглядалися питання психосоціальної реабілітації осіб з психічними розладами (проф. Волошин П.В., проф. Марута Н.О. Харків), реалії та перспективи системи психосоціальної реабілітації в Україні (проф. Пінчук І.Я., Київ), реабілітації бійців, що зазнали впливу бойової психічної травми в ЗСУ (проф. Друзь О.В., Київ), принципів організації медико-психологічної реабілітації учасників АТО (проф. Михайлов Б.В., Харків), нейропсихіатричної парадигми, як фундаменту реабілітації пацієнтів з депресією (проф. Чабан О.С.), психоосвіти в системі психосоціальної реабілітації (проф. Кожина Г.М.).
Значна кількість доповідей була присвячена психосоціальній реабілітації пацієнтів з психотичними розладами та шизофренією (проф. Осокіна О.Г., Лиман; проф. Марута Н.О., Харків; проф. Мішиєв В.Д, Київ; проф. Юрєва Л.М., Дніпро; доц. Мангубі Д.О., Харків).
На пленарному засіданні 20.05.2016 г. обговорювалися проблеми посттравматичних стресових розладів та реабілітації учасників АТО (Мюллер Дж., Швейцарія; проф. Маркова М.В., Харків; проф. Матяш М.М., Київ; проф. Мороз С.М., Дніпро).
Особливий інтерес в учасників конференції викликав WORKSHOP, проведений фахівцями з Швейцарії проф. Дамманном Г. та проф. Мюллер Дж., в якому також розглядалися питання психотерапії посттравматичних стресових розладів та розладів особистості.
На конференції також розглядалися питання реформування психіатричних сервісів (проф. Дамманн Г., Швейцарія), мультидисциплінарного підходу в процесі реабілітації (проф. Аймедов К.В., Одеса), організації моделі «безпечного відділення» (Юнг Т., Швейцарія).
Учасники конференції активно брали участь в обговоренні доповідей.
Конференція завершилася прийняттям резолюції.


  
   
    
   
    
   
    
 

НА ГОЛОВНУ
  Адреса:
Україна, 61068, Харків,
вул. Академіка Павлова, 46

Разработка сайта ООО «КОДА» © 2009