укр рус

 логотип 1-2-3.png

Науково-практична конференція з міжнародною участю «ПСИХОСОЦІАЛЬНА РЕАБІЛІТАЦІЯ В ПСИХІАТРІЇ» (19-20 травня 2016 року, м. Харків)19-20 травня 2016 року в м. Харків була проведена науково-практична конференція з міжнародною участю «Психосоціальна реабілітація в психіатрії». Конференція була організована ДУ «Інститут неврології, психіатрії та наркології НАМН України» та науково-практичним товариством неврологів, психіатрів та наркологів України.
У роботі конференції взяли участь 224 фахівця з усіх регіонів України (лікарі-психіатри, лікарі-психотерапевти, лікарі-медичні психологи, практичні психологи, лікарі-наркологи). Серед учасників конференції були лікарі практичної ланки охорони здоров'я, науковці, організатори служби, освітяни та представники громадських організацій. В роботі конференції взяли участь лікарі-психіатри та спеціалісти по догляду з Швейцарії (м. Мюстерлінген, кантон Тургау).
Відкрив конференцію директор ДУ «Інститут неврології, психіатрії та наркології НАМН України», президент науково-практичного товариства неврологів, психіатрів та наркологів України, професор Волошин П.В., який привітав учасників конференції та повідомив, що привітання конференції надіслали:
1. Президент Європейської психіатричної асоціації - проф. Гебель В. (Німеччина).
2. Член Виконавчого комітету Європейської психіатричної асоціації - проф. Вассерман Д. (Швеція).
3. Президент Всесвітньої психіатричної асоціації - проф. Бхугра Д. (Великобританія).
4. Секретар по науковими секціями Всесвітньої психіатричної асоціації - д-р Джавед А. (Пакистан).
5. Секретар за освітою Всесвітньої психіатричної асоціації - проф. Бельфор Е. (Венесуела).
6. Секретар з фінансів Всесвітньої психіатричної асоціації - проф. Согоян А. (Вірменія).
7. Президент Товариства психіатрів Грузії - доцент Чконія Е. (Грузія).

 
  
   
 
  
   
На конференції розглядалися питання психосоціальної реабілітації осіб з психічними розладами (проф. Волошин П.В., проф. Марута Н.О. Харків), реалії та перспективи системи психосоціальної реабілітації в Україні (проф. Пінчук І.Я., Київ), реабілітації бійців, що зазнали впливу бойової психічної травми в ЗСУ (проф. Друзь О.В., Київ), принципів організації медико-психологічної реабілітації учасників АТО (проф. Михайлов Б.В., Харків), нейропсихіатричної парадигми, як фундаменту реабілітації пацієнтів з депресією (проф. Чабан О.С.), психоосвіти в системі психосоціальної реабілітації (проф. Кожина Г.М.).
Значна кількість доповідей була присвячена психосоціальній реабілітації пацієнтів з психотичними розладами та шизофренією (проф. Осокіна О.Г., Лиман; проф. Марута Н.О., Харків; проф. Мішиєв В.Д, Київ; проф. Юрєва Л.М., Дніпро; доц. Мангубі Д.О., Харків).
На пленарному засіданні 20.05.2016 г. обговорювалися проблеми посттравматичних стресових розладів та реабілітації учасників АТО (Мюллер Дж., Швейцарія; проф. Маркова М.В., Харків; проф. Матяш М.М., Київ; проф. Мороз С.М., Дніпро).
Особливий інтерес в учасників конференції викликав WORKSHOP, проведений фахівцями з Швейцарії проф. Дамманном Г. та проф. Мюллер Дж., в якому також розглядалися питання психотерапії посттравматичних стресових розладів та розладів особистості.
На конференції також розглядалися питання реформування психіатричних сервісів (проф. Дамманн Г., Швейцарія), мультидисциплінарного підходу в процесі реабілітації (проф. Аймедов К.В., Одеса), організації моделі «безпечного відділення» (Юнг Т., Швейцарія).
Учасники конференції активно брали участь в обговоренні доповідей.
Конференція завершилася прийняттям резолюції.


  
   
    
   
    
   
    
 

НА ГОЛОВНУ
  05.07.2017Шановні колеги! Повідгомляємо, що 3-6 березня 2018 року у м. Ніцці (Франція), відбудеться  26 - й  Європейський конгрес з психіатрії.
детальніше...

22.06.2017

Шановні друзі та колеги!  Маємо велику честь та задоволення анонсувати Перший Український регіональний конгресс Controversies in Neurology, який відбудеться в Україні в м. Київ 23-24 листопада 2017 року. Місце проведення – PREMIER HOTEL RUS, Київ, вул. Госпітальна, 4.

Ми щиро запрошуємо всіх зацікавленених долучитися до проведення цього унікального заходу.

детальніше...

15.06.2017

Вельмишановні колеги!
Ми раді повідомити вам, що за активної участі Науково-практичного товариства неврологів, психіатрів та наркологів України, ДУ «Інститут неврології, психіатрії та наркології НАМН України» та фармацевтичної компанії «ЕВЕР Фарма» з 2017 р. відновлено випуск російськомовної версії авторитетного міжнародного журналу International Journal of Stroke. Пропонуємо вашій увазі електронний варіант видання на нашому сайті.

детальніше...

06.06.2017

ДУ " Інститут неврології, психіатрії та наркології Національної академії медичних наук України" оголошує конкурс з прийому до аспірантури та клінординатури...
детальніше...

Адреса:
Україна, 61068, Харків,
вул. Академіка Павлова, 46

Разработка сайта ООО «КОДА» © 2009