укр рус

 логотип 1-2-3.png

Тренінг «Діагностика та експертиза алкогольного і наркотичного сп"яніння. Посттравматичний стресовий розлад: сучасна діагностика та лікування»

28 березня 2016 працівники інституту (проф. Марута Н.О., проф. Мінко О.І., проф. Лінський І.В.) провели тренінг «Діагностика та експертиза алкогольного і наркотичного сп'яніння. Посттравматичний стресовий розлад: сучасна діагностика та лікування» для лікування медичного складу медичної частини № 1 Національної гвардії України м. Бахмут Донецької області (госпіталь Національної гвардії). Тренінг був організований і проведений за активною участі громадської організації «Гіпократ». Спілкування військових медиків та співробітників є початком сумісної співпраці з проблем військової психоневрології.
НА ГОЛОВНУ
21.08.2017

Співпраця з Європейською Психіатричною Асоціацією (ЄПА)

NPAs-2017-m.jpg

детальніше...

05.07.2017Шановні колеги! Повідгомляємо, що 3-6 березня 2018 року у м. Ніцці (Франція), відбудеться  26 - й  Європейський конгрес з психіатрії.
детальніше...

22.06.2017

Шановні друзі та колеги!  Маємо велику честь та задоволення анонсувати Перший Український регіональний конгресс Controversies in Neurology, який відбудеться в Україні в м. Київ 23-24 листопада 2017 року. Місце проведення – PREMIER HOTEL RUS, Київ, вул. Госпітальна, 4.

Ми щиро запрошуємо всіх зацікавленених долучитися до проведення цього унікального заходу.

детальніше...

15.06.2017

Вельмишановні колеги!
Ми раді повідомити вам, що за активної участі Науково-практичного товариства неврологів, психіатрів та наркологів України, ДУ «Інститут неврології, психіатрії та наркології НАМН України» та фармацевтичної компанії «ЕВЕР Фарма» з 2017 р. відновлено випуск російськомовної версії авторитетного міжнародного журналу International Journal of Stroke. Пропонуємо вашій увазі електронний варіант видання на нашому сайті.

детальніше...

Адреса:
Україна, 61068, Харків,
вул. Академіка Павлова, 46

Разработка сайта ООО «КОДА» © 2009