укр рус

 логотип 1-2-3.png
Інформація
про науково-практичну конференцію
«ОРГАНІЗАЦІЯ ПСИХІАТРИЧНОЇ ТА МЕДИКО-ПСИХОЛОГІЧНОЇ ДОПОМОГИ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМ ЗСУ, ЯКІ ПРИЙМАЮТЬ УЧАСТЬ У БОЙОВИХ ДІЯХ В СУЧАСНИХ УМОВАХ»
(8-9 грудня 2016 року, м. Харків)

            8-9 грудня 2016 року в м. Харків була проведена науково-практична конференція «Організація психіатричної та медико-психологічної допомоги військовослужбовцям ЗСУ, які приймають участь у бойових діях в сучасних умовах». Конференція була організована Військово-медичним клінічним центром Північного регіону, Харківським національним медичним університетом та Науково-практичним товариством неврологів, психіатрів та наркологів України.
           У роботі конференції взяли участь фахівця з багатьох регіонів України (військові психіатри, лікарі-психіатри, лікарі-медичні психологи, військові психологи, практичні психологи). Серед учасників конференції були лікарі практичної ланки охорони здоров'я, науковці, організатори служби та освітяни.

 

 

            Відкрив конференцію начальник Військово-медичного клінічного центру Північного регіону МО України полковник медичної служби Подолян Ю.В. Також до вступного слова долучилися проректор Харківського національного медичного університету МОЗ України професор Мясоєдов В.В. З привітанням конференції виступила віце-президент науково-практичного товариства неврологів, психіатрів та наркологів України, заступник директор з НДР ДУ «Інститут неврології, психіатрії та наркології НАМН України» професор Марута Н.О.
            На конференції з доповідями виступили: проф. Марута Н.О. (Харків), проф. Друзь О.В. (Київ), проф. Кожина Г.М. (Харків), проф. Стеблюк В.В. (Київ), проф. Овчаренко М.О. (Сєвєродонецьк), проф. Коростій В.І. (Харків), проф. Маркова М.В. (Харків), Заворотний В.І. (Харків) та інші.
Учасники конференції активно брали участь в обговоренні доповідей.
Конференція завершилася прийняттям резолюції.

 

 

21.08.2017

Співпраця з Європейською Психіатричною Асоціацією (ЄПА)

NPAs-2017-m.jpg

детальніше...

05.07.2017Шановні колеги! Повідгомляємо, що 3-6 березня 2018 року у м. Ніцці (Франція), відбудеться  26 - й  Європейський конгрес з психіатрії.
детальніше...

22.06.2017

Шановні друзі та колеги!  Маємо велику честь та задоволення анонсувати Перший Український регіональний конгресс Controversies in Neurology, який відбудеться в Україні в м. Київ 23-24 листопада 2017 року. Місце проведення – PREMIER HOTEL RUS, Київ, вул. Госпітальна, 4.

Ми щиро запрошуємо всіх зацікавленених долучитися до проведення цього унікального заходу.

детальніше...

15.06.2017

Вельмишановні колеги!
Ми раді повідомити вам, що за активної участі Науково-практичного товариства неврологів, психіатрів та наркологів України, ДУ «Інститут неврології, психіатрії та наркології НАМН України» та фармацевтичної компанії «ЕВЕР Фарма» з 2017 р. відновлено випуск російськомовної версії авторитетного міжнародного журналу International Journal of Stroke. Пропонуємо вашій увазі електронний варіант видання на нашому сайті.

детальніше...

Адреса:
Україна, 61068, Харків,
вул. Академіка Павлова, 46

Разработка сайта ООО «КОДА» © 2009