укр рус

 логотип испр.png
Інформація
про науково-практичну конференцію
«ОРГАНІЗАЦІЯ ПСИХІАТРИЧНОЇ ТА МЕДИКО-ПСИХОЛОГІЧНОЇ ДОПОМОГИ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМ ЗСУ, ЯКІ ПРИЙМАЮТЬ УЧАСТЬ У БОЙОВИХ ДІЯХ В СУЧАСНИХ УМОВАХ»
(8-9 грудня 2016 року, м. Харків)

            8-9 грудня 2016 року в м. Харків була проведена науково-практична конференція «Організація психіатричної та медико-психологічної допомоги військовослужбовцям ЗСУ, які приймають участь у бойових діях в сучасних умовах». Конференція була організована Військово-медичним клінічним центром Північного регіону, Харківським національним медичним університетом та Науково-практичним товариством неврологів, психіатрів та наркологів України.
           У роботі конференції взяли участь фахівця з багатьох регіонів України (військові психіатри, лікарі-психіатри, лікарі-медичні психологи, військові психологи, практичні психологи). Серед учасників конференції були лікарі практичної ланки охорони здоров'я, науковці, організатори служби та освітяни.

 

 

            Відкрив конференцію начальник Військово-медичного клінічного центру Північного регіону МО України полковник медичної служби Подолян Ю.В. Також до вступного слова долучилися проректор Харківського національного медичного університету МОЗ України професор Мясоєдов В.В. З привітанням конференції виступила віце-президент науково-практичного товариства неврологів, психіатрів та наркологів України, заступник директор з НДР ДУ «Інститут неврології, психіатрії та наркології НАМН України» професор Марута Н.О.
            На конференції з доповідями виступили: проф. Марута Н.О. (Харків), проф. Друзь О.В. (Київ), проф. Кожина Г.М. (Харків), проф. Стеблюк В.В. (Київ), проф. Овчаренко М.О. (Сєвєродонецьк), проф. Коростій В.І. (Харків), проф. Маркова М.В. (Харків), Заворотний В.І. (Харків) та інші.
Учасники конференції активно брали участь в обговоренні доповідей.
Конференція завершилася прийняттям резолюції.

 

 

30.01.2018

Запрошуємо прийняти участь у науково-практичній конференції з міжнародною участю «Сучасні аспекти фармакотерапії захворювань нервової системи», яка відбудеться 14 - 15 березня 2018 р. в м. Харків

детальніше...

31.01.2018

Запрошуємо Вас прийняти участь у роботі  ХVІІІ Української науково-практичної конференції з міжнародною участю "Довженківські читання: вживання психоактивних речовин в умовах «гібридної»  війни", присвяченої 100-річчю з дня народження Заслуженого лікаря України, Народного лікаря СРСР О.Р. Довженка, яка відбудеться 10-11 квітня 2018 р. в  м. Харків. 
детальніше...

31.01.2018


детальніше...

12.12.2017

Громадська організація «Асоціація неврологів, психіатрів і наркологів України» (http://www.inpn.org.ua/page-statut.html) та Громадська організація Екологічне здоров'я людини (www.humeco.org.ua) запрошують Вас 20-22 квітня 2018 року прийняти участь у роботі школи-семінару для молодих психіатрів та наркологів в м. Одеса
детальніше...

Адреса:
Україна, 61068, Харків,
вул. Академіка Павлова, 46

Разработка сайта ООО «КОДА» © 2009