укр рус

 логотип испр.png

V Національний конгрес неврологів, психіатрів та наркологів України “Неврологічна, психіатрична та наркологічна допомога в Україні: тенденції розвитку та сучасні виклики” 16-17 березня 2017 року, м. Харків


   16-17 березня 2017 р. у м. Харків відбувся V Національний конгрес неврологів, психіатрів та наркологів України "Неврологічна, психіатрична та наркологічна допомога в Україні: тенденції розвитку та сучасні виклики".

 
 В роботі Конгресу взяли участь 1059 фахівців з усіх регіонів України (лікарі-неврологи, лікарі-психіатри, лікарі-наркологи, лікарі-психотерапевти, лікарів-психологи, психологи). Також у роботі Конгресу взяли участь зарубіжні гості - фахівців з Німеччини, Австрії, Швейцарії, Грузії, Білорусі.
Конгрес проводився під головуванням Президента Національної академії медичних наук України академіка Цимбалюка Віталія Івановича.
   З приводу відкриття Конгресу учасників привітав Голова товариства неврологів, психіатрів та наркологів України, директор ДУ «Інститут неврологів, психіатрів та наркологів України» проф. Волошин П.В.


 
З вітаннями до учасників звернулися директор Департаменту охорони здоров'я Харківської ОДА Сіроштан Г.М., директор Департаменту охорони здоров'я Харківської міськради Сороколат Ю.В., проректор Харківського національного медичного університету з науково-педагогічної роботи професор Летік І.В.

З письмовими привітаннями до учасників Конгресу звернулися:
1. Президент Всесвітньої психіатричної асоціації проф. Дінеш Бугра (Лондон, Великобританія).
2. Президент-елект Всесвітньої психіатричної асоціації проф. Хелен Херрман (Мельбурн, Австралія).
3. Президент Європейської академії неврології проф. Гюнтер Дойшль (Кіль, Німеччина).
4. Президент Всесвітньої асоціації психосоціальної реабілітації, секретар по науковими секціями Всесвітньої психіатричної асоціації, проф. Мухаммед Афзал Джавед (Карачі, Пакистан).
5. Президент Європейської асоціації інсульту проф. Валерія Казо (Перуджа, Італія).
  В структурі Конгресу поведено 3 пленарних засідання, 14 секційних, 7 науково-практичних симпозіумів, 4 освітніх лекції, 3 майстер-класи, на яких обговорювалися найбільш актуальні теоретичні та практичні питання реформування неврологічної, психіатричної та наркологічної допомоги в Україні. Під час Конгресу проводилися заходи в межах міжнародного співробітництву товариства неврологів, психіатрів та наркологів України: засідання ESO-EST (створення регістру інсультних пацієнтів в Україні), заходи, що присвячені розвитку партнерства з психіатричною клінікою Мюстерлінген (Швейцарія) та Мічиганським університетом (США).
  В період проведення Конгресу відбувалися загальні збори науково-практичного товариства неврологів, психіатрів та наркологів України.
Завершився Конгрес обговоренням резолюції.

НА ГОЛОВНУ
30.01.2018

Запрошуємо прийняти участь у науково-практичній конференції з міжнародною участю «Сучасні аспекти фармакотерапії захворювань нервової системи», яка відбудеться 14 - 15 березня 2018 р. в м. Харків

детальніше...

31.01.2018

Запрошуємо Вас прийняти участь у роботі  ХVІІІ Української науково-практичної конференції з міжнародною участю "Довженківські читання: вживання психоактивних речовин в умовах «гібридної»  війни", присвяченої 100-річчю з дня народження Заслуженого лікаря України, Народного лікаря СРСР О.Р. Довженка, яка відбудеться 10-11 квітня 2018 р. в  м. Харків. 
детальніше...

31.01.2018


детальніше...

12.12.2017

Громадська організація «Асоціація неврологів, психіатрів і наркологів України» (http://www.inpn.org.ua/page-statut.html) та Громадська організація Екологічне здоров'я людини (www.humeco.org.ua) запрошують Вас 20-22 квітня 2018 року прийняти участь у роботі школи-семінару для молодих психіатрів та наркологів в м. Одеса
детальніше...

Адреса:
Україна, 61068, Харків,
вул. Академіка Павлова, 46

Разработка сайта ООО «КОДА» © 2009