укр рус

логотип 2-2 i.png 

25-Й КОНГРЕС ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ПСИХІАТРИЧНОЇ АСОЦІАЦІЇ (ЄПА) 1-4 КВІТНЯ 2017 Р., ФЛОРЕНЦІЯ, ІТАЛІЯ (EPA Minds Online, № 4/2017)

ЗВЕРНЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА

 

 

 

                                                                                           Шановні колеги, члени ЄПА!

Мені приємно повідомити, що 25-й Конгрес ЄПА «Разом для психічного здоров’я», проведений у Флоренції, Італія, 1-4 квітня 2017 р., став найбільшим Конгресом ЄПА на сьогодні.

Він зібрав разом експертів-клініцистів, дослідників та лідерів організацій, залучених до сфери психічного здоров’я, і забезпечив великі можливості для налагодження зв’язків.

Зі своїми 3 визначними пленарними засіданнями, 6 лекціями про поточний стан проблем, 15 курсами ЄПА, 63 симпозіумами, 15 семінарами, 3 експертними засіданнями, 5 дебатами, більш ніж 90 усними доповідями та 800 постерними доповідями, а також з незліченними інформаційними взаємодіями, цей Конгрес зробив внесок у підвищення обізнаності щодо психічного здоров’я як ключового компоненту суспільного здоров’я, стимулював дискусію про роль психіатрів у просуванні психічного здоров’я та поліпшенні психіатричної допомоги в усій Європі і сприяв комунікації між різними зацікавленими сторонами.

Він став унікальною можливістю для розвитку діалогу між нейронауками та соціальними науками і висвітлив ключові теми, що стосуються профілактики та надання допомоги при психічних розладах, такі, як виклики та можливості е-психічного здоров’я, довготривалі наслідки травматизуючого досвіду у дитинстві, первинна профілактику у молоді, нові адикції і психіатрична допомога біженцям.

Я хотіла б подякувати усім, хто зробив це можливим, особливо Комітету з наукової програми, Дорадчому комітету з наукової програми, Місцевому організаційному комітету, усім доповідачам та головуючим засідань, персоналу ЄПА, персоналу Kenes, усім учасникам та спонсорам Конгресу.

До зустрічі з усіма вами на 26-му Конгресі ЄПА у Ницці, Франція, 3-6 березня 2018 р.

Президент ЄПА

Сільвана Гальдерізі

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Повернутися до списку

Адреса:
Україна, 61068, Харків,
вул. Академіка Павлова, 46

Разработка сайта ООО «КОДА» © 2009