укр рус

логотип 2-2 i.png 

Семінар з нейропсихофармакології


ECNP семінар нейропсихофармакології
для молодих психіатрів та наркологів
20.04.2018 - 22.04.2018, м. Одеса, Україна

20.04 - 22.04.2018 в м. Одеса відбувся семінар з нейропсихофармакології для молодих психіатрів та наркологів України. Семінар проводився Європейським Коледжем нейропсихофармакології (ECNP) у партнерстві з ГО «Асоціація неврологів, психіатрів і наркологів України» та ГО«Екологічне здоров'я людини».
Програма семінару включала лекції експертів ECNP, та сесії, на яких молоді фахівці представляли свої роботи. Презентації обговорювалися учасниками, супроводжувалися дискусіями та відповідями на запитання. В роботі семінару приймали участь 50 молодих психіатрів та наркологів з 11 регіонів України (м. Київ, м. Львів, м. Дніпро, м. Ужгород, м. Харків, м. Тернопіль, м. Запоріжжя, м. Вінниця, м. Одеса, м. Полтава, м. Житомир).
В якості експертів до участі в семінарі були залучені проф. А. Авиталь (Ізраїль), проф. М. Давідсон (Ізраїль), проф. Н. Марута (Україна), О. Казакова (Біларусь), проф. В. Розанов (України).
Головну нагороду (подорож на КонгресECNP) отримав Антон Городкин (м. Запоріжжя). Ще шість молодих фахівців представленні для отримання travel-грантівECNP.
І. Мухаровська (м. Київ)
Т. Радченко (м. Харків)
Д. Волощук (м. Одеса)
Н. Софілканич (м. Ужгород)
В. Білоус (м. Тернопіль)
А. Камінська (м. Вінниця)
Усі учасники семінару отримали сертифікати ECNP.

Повернутися до списку

Адреса:
Україна, 61068, Харків,
вул. Академіка Павлова, 46

Разработка сайта ООО «КОДА» © 2009