укр рус

 логотип 1-2-3.png

 Програма
кандидата на посаду директора
ДУ "Інститут неврології,

психіатрії та наркології НАМН України"
проф. Лінського І.В.


Мета програми
Поступальний розвиток ДУ "ІНПН НАМНУ", як провідної, інноваційної науково-медичної установи України в сфері неврології, психіатрії на наркології.

Завдання програми
- Зберегти і розвинути кадровий та інтелектуальний потенціал, Інституту, шляхом створення сприятливих умов для діяльності його наукових шкіл, шляхом пошуку оптимального балансу "між досвідом і молодістю". Розширити можливості професійного зростання, клінічної, наукової та педагогічної самореалізації співробітників.
- Забезпечити умови для подальшого зростання рівня наукових досліджень шляхом: широкої кооперації з вітчизняними та закордонними науковими центрами, шляхом участі в міжнародних наукових проектах, а також шляхом розвитку матеріально-технічної бази інституту.
- Модернізувати лікувально-діагностичний процес в клініках Інституту шляхом впровадження інноваційних медичних технологій, оптимізації процесів логістики та управління.
- Забезпечити фінансово-економічну стабільність Інституту шляхом широкого запровадження нових методів господарювання та залучення позабюджетних джерел фінансування (госпрозрахунок, академічні гранти, клінічні дослідження на замовлення фармацевтичних компаній тощо), а також шляхом ефективної комунікації з партнерами і потенційними спонсорами.
- Продовжити нормотворчу співпрацю з МОЗ та іншими органами державного управління України, а також з територіальними органами охорони здоров'я.
- Посилити масмедійну компоненту в діяльності Інституту, поліпшити систему публічної роботи з населенням, з асоціаціями пацієнтів (реклама можливостей інституту, інформування щодо профілактики захворювань та охорони здоров'я) .
- Сприяти формуванню єдиного інформаційного простору Інституту з розвиненою інфраструктурою та електронним документообігом.


З щирою повагою, Ігор Лінський

НА ГОЛОВНУ
21.08.2017

Співпраця з Європейською Психіатричною Асоціацією (ЄПА)

NPAs-2017-m.jpg

детальніше...

05.07.2017Шановні колеги! Повідгомляємо, що 3-6 березня 2018 року у м. Ніцці (Франція), відбудеться  26 - й  Європейський конгрес з психіатрії.
детальніше...

22.06.2017

Шановні друзі та колеги!  Маємо велику честь та задоволення анонсувати Перший Український регіональний конгресс Controversies in Neurology, який відбудеться в Україні в м. Київ 23-24 листопада 2017 року. Місце проведення – PREMIER HOTEL RUS, Київ, вул. Госпітальна, 4.

Ми щиро запрошуємо всіх зацікавленених долучитися до проведення цього унікального заходу.

детальніше...

15.06.2017

Вельмишановні колеги!
Ми раді повідомити вам, що за активної участі Науково-практичного товариства неврологів, психіатрів та наркологів України, ДУ «Інститут неврології, психіатрії та наркології НАМН України» та фармацевтичної компанії «ЕВЕР Фарма» з 2017 р. відновлено випуск російськомовної версії авторитетного міжнародного журналу International Journal of Stroke. Пропонуємо вашій увазі електронний варіант видання на нашому сайті.

детальніше...

Адреса:
Україна, 61068, Харків,
вул. Академіка Павлова, 46

Разработка сайта ООО «КОДА» © 2009