укр рус

логотип 2-2 i.png 

 Програма
кандидата на посаду директора
ДУ "Інститут неврології,

психіатрії та наркології НАМН України"
проф. Лінського І.В.


Мета програми
Поступальний розвиток ДУ "ІНПН НАМНУ", як провідної, інноваційної науково-медичної установи України в сфері неврології, психіатрії на наркології.

Завдання програми
- Зберегти і розвинути кадровий та інтелектуальний потенціал, Інституту, шляхом створення сприятливих умов для діяльності його наукових шкіл, шляхом пошуку оптимального балансу "між досвідом і молодістю". Розширити можливості професійного зростання, клінічної, наукової та педагогічної самореалізації співробітників.
- Забезпечити умови для подальшого зростання рівня наукових досліджень шляхом: широкої кооперації з вітчизняними та закордонними науковими центрами, шляхом участі в міжнародних наукових проектах, а також шляхом розвитку матеріально-технічної бази інституту.
- Модернізувати лікувально-діагностичний процес в клініках Інституту шляхом впровадження інноваційних медичних технологій, оптимізації процесів логістики та управління.
- Забезпечити фінансово-економічну стабільність Інституту шляхом широкого запровадження нових методів господарювання та залучення позабюджетних джерел фінансування (госпрозрахунок, академічні гранти, клінічні дослідження на замовлення фармацевтичних компаній тощо), а також шляхом ефективної комунікації з партнерами і потенційними спонсорами.
- Продовжити нормотворчу співпрацю з МОЗ та іншими органами державного управління України, а також з територіальними органами охорони здоров'я.
- Посилити масмедійну компоненту в діяльності Інституту, поліпшити систему публічної роботи з населенням, з асоціаціями пацієнтів (реклама можливостей інституту, інформування щодо профілактики захворювань та охорони здоров'я) .
- Сприяти формуванню єдиного інформаційного простору Інституту з розвиненою інфраструктурою та електронним документообігом.


З щирою повагою, Ігор Лінський

НА ГОЛОВНУ

Адреса:
Україна, 61068, Харків,
вул. Академіка Павлова, 46

Разработка сайта ООО «КОДА» © 2009