укр рус

 логотип испр.png

 Програма
кандидата на посаду директора
ДУ "Інститут неврології,

психіатрії та наркології НАМН України"
проф. Лінського І.В.


Мета програми
Поступальний розвиток ДУ "ІНПН НАМНУ", як провідної, інноваційної науково-медичної установи України в сфері неврології, психіатрії на наркології.

Завдання програми
- Зберегти і розвинути кадровий та інтелектуальний потенціал, Інституту, шляхом створення сприятливих умов для діяльності його наукових шкіл, шляхом пошуку оптимального балансу "між досвідом і молодістю". Розширити можливості професійного зростання, клінічної, наукової та педагогічної самореалізації співробітників.
- Забезпечити умови для подальшого зростання рівня наукових досліджень шляхом: широкої кооперації з вітчизняними та закордонними науковими центрами, шляхом участі в міжнародних наукових проектах, а також шляхом розвитку матеріально-технічної бази інституту.
- Модернізувати лікувально-діагностичний процес в клініках Інституту шляхом впровадження інноваційних медичних технологій, оптимізації процесів логістики та управління.
- Забезпечити фінансово-економічну стабільність Інституту шляхом широкого запровадження нових методів господарювання та залучення позабюджетних джерел фінансування (госпрозрахунок, академічні гранти, клінічні дослідження на замовлення фармацевтичних компаній тощо), а також шляхом ефективної комунікації з партнерами і потенційними спонсорами.
- Продовжити нормотворчу співпрацю з МОЗ та іншими органами державного управління України, а також з територіальними органами охорони здоров'я.
- Посилити масмедійну компоненту в діяльності Інституту, поліпшити систему публічної роботи з населенням, з асоціаціями пацієнтів (реклама можливостей інституту, інформування щодо профілактики захворювань та охорони здоров'я) .
- Сприяти формуванню єдиного інформаційного простору Інституту з розвиненою інфраструктурою та електронним документообігом.


З щирою повагою, Ігор Лінський

НА ГОЛОВНУ

Адреса:
Україна, 61068, Харків,
вул. Академіка Павлова, 46

Разработка сайта ООО «КОДА» © 2009