укр рус

 логотип 1-2-3.png

Інформація про науково-практичну конференцію з міжнародною участю «Когнітивні порушення при неврологічних, психічних та наркологічних захворюваннях» (6-7 жовтня 2016 року, м. Ужгород)
Відповідно до "Реєстру з'їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій МОЗ і НАМН У, які проводитимуться у 2016 році в Україні" у м. Ужгород 6-7 жовтня 2016 року була проведена науково-практична конференція з міжнародною участю «Когнітивні порушення при неврологічних, психічних та наркологічних захворюваннях». Конференція була організована ДУ «Інститут неврології, психіатрії та наркології НАМН України», ДВНЗ «Ужгородський національний університет» та науково-практичним товариством неврологів, психіатрів та наркологів України.

 

 

 У роботі конференції взяли участь 510 фахівця з усіх регіонів України та інших країн (Чеська республіка, Німеччина): лікарі-неврологи, лікарі-психіатри, лікарі-наркологи, лікарі-психотерапевти, лікарі-психологи, завідувачі профільних кафедр, науковці, організатори охорони здоров'я.
В структурі конференції проведено спільне пленарне засідання, десять секційних засідань, два науково-практичних симпозіуми, майстер клас. Великий інтерес учасників конференції привернуло спільне засідання Європейської організації з інсульту (ESO) та науково-практичного товариства неврологів, психіатрів та наркологів України.

 

 

Тематика розглянутих на конференції питань включала підвищення якості діагностики, лікування та профілактики когнітивних порушень при неврологічних, психічних та наркологічних розладах; впровадження новітніх технологій при наданні допомоги пацієнтам з когнітивними розладами; організацію медичної допомоги пацієнтам з превалюванням когнітивних розладів.

Конференція завершилася прийняттям резолюції.

 

НА ГОЛОВНУ

05.07.2017Шановні колеги! Повідгомляємо, що 3-6 березня 2018 року у м. Ніцці (Франція), відбудеться  26 - й  Європейський конгрес з психіатрії.
детальніше...

22.06.2017

Шановні друзі та колеги!  Маємо велику честь та задоволення анонсувати Перший Український регіональний конгресс Controversies in Neurology, який відбудеться в Україні в м. Київ 23-24 листопада 2017 року. Місце проведення – PREMIER HOTEL RUS, Київ, вул. Госпітальна, 4.

Ми щиро запрошуємо всіх зацікавленених долучитися до проведення цього унікального заходу.

детальніше...

15.06.2017

Вельмишановні колеги!
Ми раді повідомити вам, що за активної участі Науково-практичного товариства неврологів, психіатрів та наркологів України, ДУ «Інститут неврології, психіатрії та наркології НАМН України» та фармацевтичної компанії «ЕВЕР Фарма» з 2017 р. відновлено випуск російськомовної версії авторитетного міжнародного журналу International Journal of Stroke. Пропонуємо вашій увазі електронний варіант видання на нашому сайті.

детальніше...

06.06.2017

ДУ " Інститут неврології, психіатрії та наркології Національної академії медичних наук України" оголошує конкурс з прийому до аспірантури та клінординатури...
детальніше...

Адреса:
Україна, 61068, Харків,
вул. Академіка Павлова, 46

Разработка сайта ООО «КОДА» © 2009