укр рус

логотип 2-2 i.png 

Інформація про науково-практичну конференцію з міжнародною участю «Когнітивні порушення при неврологічних, психічних та наркологічних захворюваннях» (6-7 жовтня 2016 року, м. Ужгород)
Відповідно до "Реєстру з'їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій МОЗ і НАМН У, які проводитимуться у 2016 році в Україні" у м. Ужгород 6-7 жовтня 2016 року була проведена науково-практична конференція з міжнародною участю «Когнітивні порушення при неврологічних, психічних та наркологічних захворюваннях». Конференція була організована ДУ «Інститут неврології, психіатрії та наркології НАМН України», ДВНЗ «Ужгородський національний університет» та науково-практичним товариством неврологів, психіатрів та наркологів України.

 

 

 У роботі конференції взяли участь 510 фахівця з усіх регіонів України та інших країн (Чеська республіка, Німеччина): лікарі-неврологи, лікарі-психіатри, лікарі-наркологи, лікарі-психотерапевти, лікарі-психологи, завідувачі профільних кафедр, науковці, організатори охорони здоров'я.
В структурі конференції проведено спільне пленарне засідання, десять секційних засідань, два науково-практичних симпозіуми, майстер клас. Великий інтерес учасників конференції привернуло спільне засідання Європейської організації з інсульту (ESO) та науково-практичного товариства неврологів, психіатрів та наркологів України.

 

 

Тематика розглянутих на конференції питань включала підвищення якості діагностики, лікування та профілактики когнітивних порушень при неврологічних, психічних та наркологічних розладах; впровадження новітніх технологій при наданні допомоги пацієнтам з когнітивними розладами; організацію медичної допомоги пацієнтам з превалюванням когнітивних розладів.

Конференція завершилася прийняттям резолюції.

 

НА ГОЛОВНУ

Адреса:
Україна, 61068, Харків,
вул. Академіка Павлова, 46

Разработка сайта ООО «КОДА» © 2009