укр рус

 логотип 1-2-3.png

Регіональна конференція Всесвітньої психіатричної асоціації (World Psychiatric Association, WPA) «Психічне здоров’я, тенденції та виклики» (27-30 квітня 2016 р., Тбілісі, Грузія)

 


Конференцію було присвячено основним проблемам, з якими стикаються споживачі психіатричних послуг, фахівці, що працюють у сфері психічного здоров'я, їхнє найближче оточення, а також усе суспільство у цілому. Головними напрямками у роботі конференції були проблеми соціальної справедливості для людей з психічними розладами, психічне здоров'я жінок, психосоціальна реабілітація, проблеми видужання, фінансування реформ у сфері психічного здоров'я, взаємодія людей з психічними розладами та суспільства, стигматизація і орієнтована на спільноту психіатрія.
Окремий інформаційний блок конференції було присвячено реформам у сфері психічного здоров'я на пострадянському просторі та в Грузії.
Протягом конференції розглядалися проблеми пост травматичного стресу, когнітивних порушень при психічних розладах, адиктивної поведінки, дитячої психіатрії.
У рамках конференції було проведено симпозіум товариств-членів WPA з країн Східноєвропейської зони, у ході якого було представлено доповіді:
1.Підготовка психіатрів у Східноєвропейській зоні WPA: проблеми та рішення (проф. Н.О. Марута, Україна)
2.Психоосвіта у Казахстані: перші результати та перспективи (проф. С.А. Алтинбеков, Казахстан)
3.Підготовка психіатрів у Вірменії: стратегія подолання кризи у психіатрії (проф. А. Меліс-Пашаян, Вірменія)
4.Проблеми психіатричної освіти у Киргизькій Республіці та їх розв'язання (проф. Т.І. Галако, Киргизстан)
У роботі конференції взяло участь більше 400 лікарів-психіатрів та фахівців у сфері психічного здоров'я з різних країн світу.
Роботу конференції очолював Президент WPA проф. Д. Бугра (Велика Британія), а у її роботі брали активну участь Президент-елект WPA проф. Х. Херрманн (Австралія), а також члени Виконавчого комітету WPA: проф. Е. Бельфор (Венесуела), проф. М. Афзал Джавед (Велика Британія), проф. А. Согоян (Вірменія), проф. М. Такеда (Японія), проф. Р.А. Калліяваяліл (Індія).
Роботу локального Організаційного комітету очолювала Президент Асоціації психіатрів Грузії проф. Е. Чконія.
Україну на конференції представляла Віце-президент Науково-практичного товариства неврологів, психіатрів та наркологів України проф. Н.О. Марута
 
 НА ГОЛОВНУ
05.07.2017Шановні колеги! Повідгомляємо, що 3-6 березня 2018 року у м. Ніцці (Франція), відбудеться  26 - й  Європейський конгрес з психіатрії.
детальніше...

22.06.2017

Шановні друзі та колеги!  Маємо велику честь та задоволення анонсувати Перший Український регіональний конгресс Controversies in Neurology, який відбудеться в Україні в м. Київ 23-24 листопада 2017 року. Місце проведення – PREMIER HOTEL RUS, Київ, вул. Госпітальна, 4.

Ми щиро запрошуємо всіх зацікавленених долучитися до проведення цього унікального заходу.

детальніше...

15.06.2017

Вельмишановні колеги!
Ми раді повідомити вам, що за активної участі Науково-практичного товариства неврологів, психіатрів та наркологів України, ДУ «Інститут неврології, психіатрії та наркології НАМН України» та фармацевтичної компанії «ЕВЕР Фарма» з 2017 р. відновлено випуск російськомовної версії авторитетного міжнародного журналу International Journal of Stroke. Пропонуємо вашій увазі електронний варіант видання на нашому сайті.

детальніше...

06.06.2017

ДУ " Інститут неврології, психіатрії та наркології Національної академії медичних наук України" оголошує конкурс з прийому до аспірантури та клінординатури...
детальніше...

Адреса:
Україна, 61068, Харків,
вул. Академіка Павлова, 46

Разработка сайта ООО «КОДА» © 2009