укр рус

логотип 2-2 i.png 

Інформація про ХХІІ Науково-практичну конференцію УПЕЛ з міжнародною участю

17 - 19 травня 2018 в місті Дніпро було проведено ХХІІ Науково-практичну конференцію УПЕЛ з міжнародною участю «Епілепсія - вікно для пізнання головного мозку: що нового». В роботі конференції брали участь фахівці з США, Польщі, Канади, Ізраїлю, Фінляндії, Казахстану, Білорусі.
Доповіді закордонних фахівців були презентовані як ними особисто, так і в режимі скайп-конференції.
Крім того делегатам конференції було презентовано Президентський симпозіум 32 Міжнародного конгресу Всесвітньої Протиепілептичної Ліги, якій відбувся у місті Барселона (Іспанія) 02-06 вересня 2017 року. Симпозіум мав назву «Народження нової класифікації». Зазвичай на таких симпозіумах обговорюються найбільш актуальні для сучасної епілептології питання. Делегатам конференції було презентовано Симпозіум повністю в перекладі українською мовою.
На ХХІІ Науково-практичній конференції УПЕЛ було зареєстровано 231 делегатів - різних за фахом лікарів - неврологів, психіатрів, нейрохірургів, дитячих неврологів, дитячих психіатрів, клінічних нейрофізіологів. Протягом трьох днів було зроблено 41 доповідь, присвячених різним аспектам діагностики та лікування епілепсії, які викликали велику зацікавленість всіх присутніх фахівців.
Наступна конференція УПЕЛ планується 16 - 18 травня 2019 в місті Одеса.


  
   
    

Адреса:
Україна, 61068, Харків,
вул. Академіка Павлова, 46

Разработка сайта ООО «КОДА» © 2009