Енцефалографія (ЕЕГ)

Метод дослідження функціонального стану головного мозку, заснований на реєстрації його біоелектричної активності через неушкоджені покривні тканини голови.

Комплекс методів досліждення порушень особистісного розвитку

Нейропсихологічний метод дослідження

Метод дослідження структури та динаміки розладів вищих психічних функцій (в тому числі доклінічних порушень когнітивних та емоційних процесів)

Патопсихологічна діагностика

Спрямована на вивчення особистості у всьому різноманітті її індивідуальних психічних проявів з метою визначення змін окремих психічних функцій і виявлення патопсихологічних синдромів.

Полісомнографія (ПСГ)

Метод об’єктивної оцінки порушень сну

Реоенцефалографія (РЕГ)

Реоенцефалографія (РЕГ) дає непряму інформацію про показники інтенсивності кровонаповнення судин головного мозку, стан тонусу та еластичності мозкових судин і венозного відтоку з порожнини черепа. Метод заснований на графічній реєстрації змін величини змінного електричного опору (імпедансу) тканин голови, обумовлених пульсовими коливаннями їх кровонаповнення.

Стабілометрія

Спосіб дослідження характеристик управління поставою у людини на основі вимірювання координат центру мас в площині опору, що здійснюється за допомогою стабілоплатформи.

Холтеровське моніторування

Електрокардіографія - це запис роботи серця, який дозволяє відстежити електричні процеси в стані спокою організму, протягом 5-10 секунд.